Forum Apogee Forum Strona Główna Apogee Forum
Forum strony www.apogee.of.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Proroctwo Oriona na 2012

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apogee Forum Strona Główna -> Przepowiednie i prorocy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AgaTha




Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 12:51, 13 Lis 2005    Temat postu: Proroctwo Oriona na 2012

Wink Słyszeliscie o proroctwie Oriona na 2012? Patrick Geryl napisal nawet ksiazke ale poki co nie mialam okazji jej przeczytac Sad Zalanczam tutaj linka, jest to Wywiad w ktorym jest przepowiednia oriona w pigulce Wink Polecamm Wink)http://www.nautilus.org.pl/mp3/pgeryl.wma

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
orion
Gość






PostWysłany: Wto 8:19, 27 Cze 2006    Temat postu:

rok 2012 ma znaczenie takie:2012-6=2006
moze tego nie widac ale teraz wlasnie jest przelom i pewnie o to chodzi zeby wszystko wygladalo normalnie bo idea ze swiata duchowego gdy zaistnieje w rzeczywistosci staje sie rzeczywista i ...normalna
Powrót do góry
Mr.Ass




Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Zamość

PostWysłany: Pon 17:35, 17 Lip 2006    Temat postu:

co się stanie jak będzie koniec świata. Ja żyje nie długo chciał bym jeszcze porzyć. nawet nie miałem dziewczyny Evil or Very Mad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mr.Ass




Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Zamość

PostWysłany: Pon 17:41, 17 Lip 2006    Temat postu:

wytłumacz mi jak to będzie. co do proroctwa które czytał był wątek o Polsce. Było mówione że POlska będzie wielkim mocarstwem nie chce mi się w to wieżyć Evil or Very Mad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Privert
Gość






PostWysłany: Wto 20:48, 19 Wrz 2006    Temat postu:

Mr.Ass napisał:
wytłumacz mi jak to będzie. co do proroctwa które czytał był wątek o Polsce. Było mówione że POlska będzie wielkim mocarstwem nie chce mi się w to wieżyć Evil or Very Mad

Stary Niewiem czy wiesz ale w jednym z proroctw byl watek z europy o nastepcy Piostra! Bylo to o Janie Pawle 2 a On byl polakiem... tak samo 2 wojny swiatowe ile polakow wyginelo... Ludzie modlcie sie bo koniec jest bliski!!!!
Powrót do góry
rat
Gość






PostWysłany: Pon 8:32, 05 Mar 2007    Temat postu:

bzdura nie ma być końca świata tylko przebiegunowanie ziemi poczytajcie troche
Powrót do góry
tczewianin
Gość






PostWysłany: Pią 7:51, 10 Paź 2008    Temat postu:

moje zdanie na końca świata; nikt nie zna dnia ani godziny, tak powiedział Pan Jezus Chrystus. Oczywiście są proroctwa na ten temat--biblijne, one wskazują na pewne wydarzenia, które będą się pojawiać, by wierzyć, że się czas wielkiego ucisku zbliża(7lat)potem nastanie 1000letnie królestwo na ziemi , potem na krotko zostanie wypuszczony szatan i będzie ponowne zwiedzenie i dopiero wtedy sąd ostateczny. napisałem to w wielkim skrócie, gdyż to dłuuugi temat do omawiania. jestem biblijnie wierzącym protestantem. I z wielkim dystansem patrzę na wszelkiego rodzaju proroctwa wypowiadane przez samozwańczych proroków. odpowiedzią na podobne pytania jest tylko biblia i osoba Jezusa Chrystusa.On jest prawdą drogą , życiem, tylko On , nie żadne Maryjki, święci czy inni bogowie...patrzcie trzeźwo, gdyż wielu pojawi się by was oszukać...strzeżcie sie też głosicieli typu ,, strażnica''ci już wiele razy obiecywali raj i gruszki na wierzbie....

ale patrząc na ostatnie wydarzenia coś się szykuje.....niedobrego///hm co zobaczymy...
Powrót do góry
euzebios




Dołączył: 14 Lis 2018
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lublin

PostWysłany: Śro 12:51, 14 Lis 2018    Temat postu:

Trochę czasu minęło i nic : )

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apogee Forum Strona Główna -> Przepowiednie i prorocy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin